Pécs a Bajnokok Ligájában

2020. SZEPTEMBER 20.
8.00

Első alkalommal kvalifikálta magát a PTE PEAC Asztalitenisz szakosztálya magát az első számú Európa kupába, a Bajnokok Ligájába

A PTE PEAC Kalo-Méh Asztalitenisz csapata az elmúlt években mutatott töretlen sikereinek köszönhetően kvalifikálta magát Európa legjobbjai közé, a Bajnokok ligájába. A Klub ennek kapcsán sajtótájékoztatót tart, amelyre hívja a sajtó képviselőit.

A sajtótájékoztató

• időpontja: 2020. szeptember 10. 8:00
  • helyszíne: 7621 Pécs, Szepesy Ignác utca 1-3. Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Kar kari tanácsterem (3. emelet)

A sajtótájékoztatón részt vesz:

• Prof. Dr. Ács Pongrác Pécsi Egyetemi Atlétikai Club ügyvezető elnöke, az Asztalitenisz szakosztály vezetője
  • Varga László utánpótlás vezetőedző
  • Demeter Lehel csapatkapitány, -egyéni - páros és csapat Magyar Bajnok, Osztrák Csapatbajnok, ETTU Kupa III. helyezett, sokszoros magyar válogatott
  • Pető Zsolt Olimpikon, - szerb válogatott, többszörös Szerb és Osztrák Bajnok, Pro Tour győztes, ETTU Kupa győztes, Német és Magyar bajnok
  • Gerold Gábor  - többszörös magyar válogatott, páros és csapat Magyar Bajnok
  • Molnár Dávid - A PTE ETK hallgatója, korábbi serdülő és ifjúsági válogatott, 2x korosztályos Európa-bajnoki részvétel, serdülő TOP 12 és csapat Magyar Bajnok, ifjúsági Top 24 győztes