III. Nagy András Muaythai Kupa

2022. DECEMBER 20. Hírek eredmények

A III. Nagy András Muaythai Kupa immáron harmadik alkalommal került megrendezésre a Nagy András Küzdősport Egyesület és a PTE PEAC közös rendezésében.

A megmérettetésen több, mint 100 versenyző, illetve 26 klub képviseltette magát Magyarországról és Szlovákiából.

A verseny a pécsi muaythai hagyományokra és eredményekre épülve Blazsekovics Ferenc mesteredző vezetésével jött létre. Az elmúlt időszakban számtalan versenyzője magyar, európa és világbajnoki címeket szerzett. A versenysorozat folytatásaként 2023-ban, a PEAC centenáriumi évében egy nemzetközi rangos muaythai gálát kívánunk Pécsett megrendezni. A PEAC vonatkozású eredmények (a bemutató mérkőzés teljes értékű, maximális erőbedobással történik, csak nem hirdetnek győztest):

Gagna Szilárd SAYU GYM: Bemutató mérkőzés

Bartucz Ricco SAYU GYM: Bemutató mérkőzés

Kórós Richárd SAYU GYM II. helyezés

Varga Mátyás SAYU GYM II. helyezés

Peidl Balázs SAYU GYM I. helyezés

Lajó Attila SAYU GYM: Bemutató mérkőzés

Kunsági Levente SAYU GYM: Bemutató mérkőzés

Böröcz Ármin SAYU GYM: Bemutató mérkőzés

Gyöngyösi Veronika SAYU GYM I. helyezés

Schwindl Hajnalka SAYU GYM I. helyezés

Kosaras Kíra SAYU GYM I. helyezés

Alexander Klassen Garuda Team I. helyezés

Fellai Dániel Garuda Team III. helyezés

Bende Zétény Garuda Team II. helyezés

Kisko Zsombor Garuda Team: Bemutató mérkőzés

Scheábi Barnabás Garuda Team: Bemutató mérkőzés

Jakapovics István Garuda Team: Bemutató mérkőzés

Hengl Marcell Garuda Team I. helyezés.

Itt a PTE PEAC RFC két GYM-el képviseltette magát (SAYU GYM és GARUDA). GRATULÁLUNK!