2021. OKTÓBER 20. Hírek sport

PTE-PEAC – PVSK Cargate 88-111 (23-26, 15-24, 27-29, 23-32)

Pécs, TTK Sportcsarnok, 60 néző. V.: Téczely, Dr. Szalóki

PTE PEAC: Simon 13/3, NAGY 32/18, Mezei 8/3, RÁTVAY 25/9, Kis 4. Csere: Mogyorósi -, Tálos 3/3, Pontyos -, Puskás 3, Pákozdi-, Griszháber-, Major -, Edző: Moosz Milán

Moosz Milán: Örülök, hogy az idei szezonban összejött a mérkőzés. Kifejezetten jó meccs volt, ahol csapatom igazi hősként küzdött 40 percen keresztül. Végig 10-15 pont környékén mozgott a különbség, még azon a hatalmas törésen is túllendültünk, hogy egyetlen centerünket kipontozták a 25. percben. Sajnos az utolsó 4 percben nagyon meglepte -az addig szerephez nem igen jutó- csereötösömet ellenfelünk egész pályás agresszív csapdázós letámadása, itt hamar kaptunk 10 pontot és ezzel lett nagyobb a különbség. Szurkolóink szerint a játékvezetés döbbenetesen gyenge volt, én nem tapasztaltam hibát etéren, hibátlannak és főként nagyon korrektnek véltem. Gratulálok a PVSK-nak!